خوش آمدید!

مدرسه پیش دبستانی در سال 1380 توسط مسعود مرهونی با هدف اصلی ارائه آموزش ابتدایی از طریق برنامه درسی تحریک آمیز با کمک کارکنان بسیار متعهد و پرورشی تأسیس شد.

اهداف ما با تلاش یک کاردان حرفه ای ، دلسوز و متعهد که فرزندان را الهام بخش می کند ، پدر و مادر را درگیر می کند و همکاران پشتیبانی می کنند ، به گونه ای که همه فرزندان با موفقیت به عشق یادگیری ، اعتماد به نفس در مورد خود و احترام به دیگران دست می یابند. همواره سعی می کنیم پیش دبستانی ما را به یک محیط بهینه برای همه کودکان تبدیل کنیم.

رویدادهای ما

ما طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی را برای کودکان برگزار می کنیم.

از کنسرت گرفته تا رویدادهایی که به موضوعات ویژه اختصاص داده شده است ، همیشه کاری وجود دارد که فرزندان خود را علاقه مند کنند. وقایع و جشن ها در طول سال اتفاق می افتد.

جزئیات بیشتر

فعالیت ها

برنامه درسی کاملاً گروهی ما مبتنی بر بازی رایگان ، فعالیتهای گروهی و فردی است.

فعالیت های گوناگون موجود در برنامه درسی مبتنی بر مضامین متنوع ماهانه مانند فضا ، آتش ، آب ، زمین ، خودم ، خانواده ، افراد اطراف ما ، پرندگان ، حیوانات و غیره است.

جزئیات بیشتر

مـرکـز مـا

ما از سال 1380 برای کودکان 2 تا 6 ساله در حال کار هستیم.

ما معتقدیم وظیفه ما فراهم آوردن محیط ها و تجربیاتی است که شادی کودک را به خود جلب می کند ، رشد و پیشرفت فردی هر کودک را پرورش می دهد.

جزئیات بیشتر

چرا والدین پیش دبستانی ریو وب را انتخاب می کنند

هدف ما همه چیز در مورد کودکان و رشد زبان آموزان است. ارائه بهترین آموزش پیش دبستانی برای فرزند شما همان چیزی است که همه ما در صدد آن هستیم. و با سابقه ای طولانی و افتخارآمیز ، کودکان 3 و 4 ساله بیشتری را در گروه های ما نسبت به سایر مراکز آموزش ابتدایی کودک مشاهده خواهید کرد. اینها تنها برخی از دلایل انتخاب ما است.

مـدرسـان مـا

مسعود مرهونی

شخصیت دوست داشتنی و صبور مسعود او را برای معلمی عالی برای کودکانی که وارد مرکز یادگیری ما می شوند ، می سازد.

لیلا نریمانی

لیلا از کار با کودکان لذت می برد. او به خصوص دوست دارد که به کودکان فرصتی برای ابراز خود بدهد.

مهتاب بذرافشان

مهتاب یکی از معلمان سخت کوش در ریو وب است. او در تمام کلاس ها کار کرده است و بر برنامه های مراقبت ما نظارت دارد.

مریم صابر

مریم در سال 1390 به کارکنان ما پیوست اما او برای آموزش جدید نیست. او فارغ التحصیل دانشگاه تهران و دارای لیسانس انگلیسی است.